1.AC Uh.Brod florbal žákyně

Statistika

Archiv

Stupava

STUPAVA THE BEST
http://www.youtube.com/watch?v=WuyiG0RLS_M
STUPAVA FINÁLE

http://www.youtube.com/watch?v=sAmMAcpoyrk

http://www.stupavacup.sk/fotogaleria/galeria/cup2009_26.html
a naša nejnejnej brankářka Kája
http://www.youtube.com/watch?v=xMGS3piZOOM&layer_token=50e986fa2da4bed3

super video ze Stupavy


další foto na :  www.chovca.rajce.net/STUPAVA

Žákyně 1.AC Uherský Brod – vítězky  mezinárodního florbalového turnaje STUPAVACUP 2009

Ve dnech 23. – 26.9.2009 se družstvo žákyň 1.AC Uh.Brod zúčastnilo mezinárodního turnaje ve florbalu mládežnických družstev ve slovenské Stupavě. Na turnaji své síly poměřilo více než 50 družstev ze čtyř států – České republiky, Maďarska, Polska, Slovenska.

Brodská děvčata hrála v kategorii D96 – tj. děvčata ročník 96 a mladší. Soutěž v této kategorii , při účasti sedmi družstev – Liberec, Nemšová, Nové Město nad Metují,ZŠ Hargašova, Hunyadi Eger a Kadra U14 Polska, probíhala systémem každý s každým. V sobotu se potom odehrála semifinálová utkání 1.a 4.družstva,2.a 3.družstva.  Vítězky hrály o 1. a 2. místo, poražené o 3. a 4. místo. Základní soutěží děvčata procházela celkem hladce , první prohru si připsala až v poslední utkání s reprezentací Polska , která rozhodla o tom , že skončila na druhém místě a v semifinále je čekalo družstvo z maďarského  Egeru. Do utkání děvčata vstoupila velmi dobře a postupně si vytvořila slibný náskok 2 : 0. Soupeřky se ale nevzdávaly a postupně skóre vyrovnaly a dokonce se dostaly do vedení 3 : 2. Závěrečný tlak broďanek přinesl  dvě minuty před koncem utkání soupeřův faul v malém brankovišti a samostatný nájezd Kamila Pravcová s přehledem proměnila.Utkání skončilo remízou. O vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy. Bylo určeno pět hráček a až ve čtvrté sérii ho opět proměnila Kamila Pravcová. A protože soupeř v poslední sérii neskóroval, byla děvčata ve finále. Tam je čekal soupeř, který jim jediný uštědřil porážku v základní soutěži – reprezentace Polska děvčat do 14 let. Finále bylo tvrdou bitvou. Favorizované Polky ale neměly s výborně a obětavě hrajícími broďankami lehkou práci. Bohužel snad po jediné chybě, kterou hráčky prozatím v utkání udělaly , padla branka do naší sítě. Děvčata se ale nevzdávala, vidina vítězství v turnaji je hnala dopředu. Nakonec se štěstěna obrátila i k nim a po špatné rozehrávce soupeře se míček dostal k Tereze Mošťkové a ta tvrdou střelou překonala 30 vteřin před koncem utkání polskou brankářku. A opět následovaly samostatné nájezdy. Ty opět broďanky zvládly výborně, hlavně díky zákrokům  nejlepší brankářky  turnaje Karolíně Slezákové. Po třetí sérii jsme vedli 2 : 0 . Ve čtvrté sérii proti Káji nastoupila nejlepší střelkyně i hráčka turnaje, ale opět  výborný zákrok brankářky a mohlo propuknou velké radování – děvčata zvítězila.

 

Výsledky zápasů:

1.AC : Liberec                               6 : 1

( Pravcová 2,Zlámalová2,Jančářová,Fojtáchová )

1.AC : ZŠ Hargašova                    4 : 1 ( Pravcová,Mošťková,Zlámalová,Marková )

1.AC : Nové Město n./Met.         3 : 0

( Pravcová 3 )

1.AC : Nemšová                           3 : 1

( Jančářová 2, Zlámalová )

1.AC : Eger                                   3 : 2

( Jančářová,Pravcová,Zlámalová )

1.AC : Kadra U14 Polska              1 : 2

( Mošťková )

Semifinále:

1.AC : Eger                                   4 : 3

( Pravcová 2,Mošťková,Marková)

Finále:

1.AC : Kadra U14 Polska              2 : 1

( Mošťková,Indrová)

 

Sestava: Slezáková Karolína, Jančářová Kristýna,Pravcová Kamila,Miková Natálie,Indrová Martina,Černíková Michaela,Mošťková Tereza,Fojtáchová Adriana,Zlámalová Jessica,Dědková Veronika,Madajová Kristýna,Šůstková Edita,Matoušková Adéla, Marková Hana, trenéři Blažena a Metoděj Chovancovi

 

/////////////////////////////////////////////////

 
Žádné komentáře