Archiv

Slavkov 15.11.2009

Třetí ligový turnaj žákyň ve Slavkově 15.11.2009

1.AC Uherský Brod – ZŠ Horní 4:3

Z důvodu nemoci na straně ZŠ Horní se zápas hrál netradičně pouze na 2x7 minut čistého času. Poprvé jsme vyzkoušeli systém hry na tři kompletní pětky. Děvčata se však od začátku dostávala velmi pomalu do tempa a ve stejném duchu se nesl i celý zápas - tedy spousta neproměněných šancí a zejména spousta prohraných soubojů jeden na jednoho. Přesto děvčata dokázala zabojovat a ke konci zápasu vstřelit vítězný gól a upravit tak konečné skóre na 4:3.

Branky: Jančářová 2, Pravcová 2

1.AC Uherský Brod – Alligators 6:0

Do druhého zápasu nastoupilo zcela jiné družstvo, hra byla stáhnuta na dvě pětky, které se ze začátku poměrně dlouho dostávaly do zápasového tempa, ale jakmile se tak stalo, byl k vidění pohledný florbal se spoustou akcí zakončených gólem, na což soupeř nedokázal reagovat a pouze lovil míčky ze své branky.

Branky: Zlámalová 2, Mošťková 2, Běhunčíková, Marková

1.AC Uherský Brod – Židenice 5:0

Třetí zápas měl stejná pravidla jako první, to znamenalo hra na 2x7 minut čistého času. Děvčata sice vyhrála, ale bylo to velmi namáhavé vítězství, protože z desítek střel na branku, dokázala vytěžit pouze pět golů. Stále našemu družstvu chybí vítězství v individuálních soubojích jeden na jedno, čímž ztrácíme hodně míčů a rovněž u většiny hráček důraznost a okamžité zapojení do hry poté co ztratí míček.

Branky: Pravcová 2, Jančářová 2, Běhunčíková

1.AC Uherský Brod – Slavičín 0:1

Na závěr děvčata čekal vyrovnaný soupeř. Bohužel při hře se ukázaly veškeré slabiny našeho týmu, které jsme již uvedli - prohrané souboje jeden na jednoho, spousta neproměněných šancí a zejména nedůsledná obrana, které bohužel ani útočníci příliš nepomáhali. Přesto to byl vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza, která svítila na ukazateli až do 4 minuty třetí třetiny. Ale štěstí měl tentokrát soupeř, kterému se podařilo šťastně vstřelit gól.

Dle hodnocení  trenérek byla nejlepší hráčkou turnaje LenkaGregorová. Rovněž jsme rády, že se začaly střelecky prosazovat další hráčky a doufáme, že tato forma jim vydrží i do dalšího turnaje. Na závěr nám to nedá, ale musíme konstatovat, že chování a herní projev některých hráček byl pro nás zklamáním.